Drogový Kufr

Cena a distribúcia

Po prepočítaní skutočných nákladov z prvej série v roku 2012 a vďaka drobným sponzorom, ktorí prispeli v priebehu prípravy, je cena jedného Drogového kufra, * 9.510, - Kč (pre SR 375, - EUR) * vrátane 21% DPH. V cene je tiež zahrnuté poštovné vrátane poistenia.

Platby prijímame len prevodom alebo vložením na účet združenia. Pre platby Slovenských odberateľov má združenie zriadený slovenský účet. V prípade, že je k dispozícii voľný Drogový kufor z predošlej série, bude vaša objednávka vybavená obratom. Objednávky sú vybavované podľa aktuálneho poradia. Na Drogový kufor poskytujeme 36 mesiacov záruky.

Kufor

Plášť a konštrukcia kufra sú vyrobené z hliníka, ktorý je kvôli zvýšeniu odolnosti vrúbkovaný. Kufor má výklopné uzamykateľné veko. Vďaka materiálu, z ktorého je vyrobený, je odolný proti nárazom a opotrebovaniu pri dlhodobejšom používaní. Vnútro kufra je po bokoch vystlané mäkkým tvarovaným molitanom, ktorý chráni polyetylenové vložky s atrapami pred poškrabaním.

Blistre – polyetylenové vložky

Obsahom kufra sú 4 tematické blistre:

  • KONOPNÉ DROGY A PRCHAVÉ LÁTKY
  • STIMULANCIÁ, TANEČNÉ DROGY A PSYCHOFARMAKÁ
  • OPIÁTY A HALUCINOGÉNY
  • POMÔCKY A DRUHY BALENIA

Blistre sú lisované z priehľadného a odolného polyetylénu. V blistri sú prelisy, v ktorých sa nachádzajú atrapy drog a ostatných aplikačných pomôcok. Blistre sú vložené do priehľadnej vložky a potlačené z oboch strán, takže sa dajú pozorovať obojstranne. To umožňuje vytvárať vždy minimálne dve jazykové mutácie na jednom blistri. Po obvode je blister tepelne hermeticky uzavretý. Tento nerozoberateľný spoj chráni pred porušením obsahu vlhkosťou vzduchu a znemožňuje prípadné poškodenie alebo zneužitie atráp.

Balenie atráp drog a aplikačných pomôcok

Atrapy sú vyrobené zásadne zo zdraviu neškodných materiálov. V celom obsahu kufra nie je jediná skutočná návyková látka s výnimkou konopných produktov.

Výroba v sériách

Drogový kufrík je montovaný v sériách na základe aktuálnych objednávok. Ihneď po dokončení výroby sú kufríky dopravené odberateľovi. Montáž série je zahájená až po naplnení minimálneho počtu objednávok.

Zmena jazykových mutácií v jednom

Po skúsenostiach z rokov 2012 – 2015 sme na rok 2016 pripravili aktualizovanú verziu blistrov, ktoré obsahujú hneď 4 jazykové mutácie. To znamená, že pri prezeraní jedného blistra máte možnosť vidieť texty v štyroch jazykoch, a to v češtine, slovenčine, nemčine a angličtine. Tieto vylepšené blistre sú zaradené do distribúcie od januára 2016.